Ansatte

For generelle henvendelser til Bærum bibliotek, benytt gjerne dette kontaktskjemaet.

Dersom henvendelsen av ulike årsaker ikke kan sendes via dette kontaktskjemaet, f.eks. dersom den inneholder bilder eller vedlegg, kan du sende en e-post til baerumbib@baerum.kommune.no.

Vi ber om at forespørsler om å holde arrangementer på biblioteket, selge bøker til biblioteket osv. sendes til e-postadressen over og ikke til biblioteksjef eller den enkelte avdelingsleder.

Bibliotekets ledelse

Trine O. Schøning

Biblioteksjef

E-post: trine.schoning@baerum.kommune.no

Elizabeth Stavseth Laheld

Avdelingsleder Øst

E-post: elizabeth.laheld@baerum.kommune.no

Elin Cathrine Lien

Avdelingsleder Vest

E-post: elin.lien@baerum.kommune.no

Øystein Reiersen

Avdelingsleder Bibliotekutvikling og drift

E-post: oystein.reiersen@baerum.kommune.no

Avdeling Øst

Elizabeth Stavseth Laheld

Avdelingsleder Øst

E-post: elizabeth.laheld@baerum.kommune.no

Lotte Alfsen

E-post: lotte.alfsen@baerum.kommune.no

Lene M. Beggerud

E-post: lene.beggerud@baerum.kommune.no

Monica Blegvad

E-post: monica.blegvad@baerum.kommune.no

Tove Børresen

E-post: tove.borresen@baerum.kommune.no

Elisabeth Dickens

E-post: elisabeth.dickens@baerum.kommune.no

Anna-Karin Døhlen

E-post: anna-karin.dohlen@baerum.kommune.no

Erle Flage

E-post: erle.flage@baerum.kommune.no

Helena Gislesen

E-post: helena.gislesen@baerum.kommune.no

Abdul Hadie

E-post: abdul.hadie@baerum.kommune.no

Nina Holden

E-post: nina.holden@baerum.kommune.no

Brit Marit Hope

E-post: brit.hope@baerum.kommune.no

Bent Inge Hvitstein

E-post: bent.hvitstein@baerum.kommune.no

Ingrid Nordbø

E-post: ingrid.nordbo@baerum.kommune.no

Jannicke Fuglesang Rusdal

E-post: jannicke.rusdal@baerum.kommune.no

Jo Scharning

E-post: jo.scharning@baerum.kommune.no

Vilde Mortensen Storesund

E-post: vilde.storesund@baerum.kommune.no

Hanne Strand

E-post: hanne.strand@baerum.kommune.no

Anne Lise Terjesen

E-post: anne.terjesen@baerum.kommune.no

Staale Venstad

E-post: staale.venstad@baerum.kommune.no

Merete Woxen

E-post: merete.woxen@baerum.kommune.no

Birgitte Aasen

E-post: birgitte.aasen@baerum.kommune.no

Avdeling Vest

Elin Cathrine Lien

Avdelingsleder Vest

E-post: elin.lien@baerum.kommune.no

Marianne Andresen

E-post: marianne.andresen@baerum.kommune.no

Marianne Tollefsen Bakken

E-post: marianne.bakken@baerum.kommune.no

Inga Bernhoft-Osa

E-post: inga.bernhoft-osa@baerum.kommune.no

Amund Doseth Bjorli

E-post: amund.bjorli@baerum.kommune.no

Marianne Alme Ibabao

E-post: marianne.ibabao@baerum.kommune.no

Åshild Johansen

E-post: ashild.johansen@baerum.kommune.no

Katarzyna Konieczna-Staskiewicz

E-post: katarzyna.staskiewicz@baerum.kommune.no

Lena Martinsen

E-post: lena.martinsen@baerum.kommune.no

Mari Nymoen Sandnes

E-post: mari.sandnes@baerum.kommune.no

Oddbjørg Sandvik

E-post: oddbjorg.sandvik@baerum.kommune.no

Erik Silkoset

E-post: erik.silkoset@baerum.kommune.no

Marit Fangen Sjule

E-post: marit.sjule@baerum.kommune.no

Rikke Svensen

E-post: rikke.svensen@baerum.kommune.no

Marit Trogstad Thorsen

E-post: marit.thorsen@baerum.kommune.no

Kristin Weaver

E-post: kristin.weaver@baerum.kommune.no

Andrea Weber

E-post: andrea.weber@baerum.kommune.no

Anne Cathrine Ødegaard

E-post: cathrine.odegaard@baerum.kommune.no

Avdeling for bibliotekutvikling og drift

Øystein Reiersen

Avdelingsleder Bibliotekutvikling og drift

E-post: oystein.reiersen@baerum.kommune.no

Else Andersen

E-post: else.m.andersen@baerum.kommune.no

Elisabeth Kyllingstad

E-post: elisabeth.kyllingstad@baerum.kommune.no

Paal Marker

E-post: paal.marker@baerum.kommune.no

Nina Annette Mohr

E-post: nina.mohr@baerum.kommune.no

Kera Marie Reguero Natingor

E-post: kera.reguero@baerum.kommune.no

Olaf Moriarty Solstrand

E-post: olaf.solstrand@baerum.kommune.no

Marianne Tveterås

E-post: marianne.tveteras@baerum.kommune.no

Translate »